Villa Velleron - Guesthouse In A Picturesque Village
43.956479, 5.030546
$$$$|Lihat di petaVelleron,
Perancis|
48 foto
623MYR
48 foto
48 foto
48 foto
48 foto
48 foto
Villa Velleron - Guesthouse In A Picturesque Village
$$$$
Gambaran keseluruhan
Villa Velleron bertaraf 3 bintang terletak 6 minit berjalan kaki dari Eglise Saint-Michel de Velleron
Lokasi
Ia berjarak 1 km dari pusat bandar Velleron. Hanya 10 minit memandu dari Conservatoire du Costume Comtadin.
Villa Velleron terletak 20 km dari lapangan terbang Avignon-Provence dan 500 meter dari Loudwater, hentian bas Maison de la Peche.
Makan & Minum
Villa Velleron mempunyai sarapan benua. Terdapat pelbagai pilihan sajian dalam jarak 25 minit berjalan kaki yang ditawarkan oleh Le Carbet Amazonien dan The Caves of Thouzon.
Baik jika diketahui
Daftar masuk/Daftar keluar
dari 16:00-18:00
dari 08:00-10:00
Kemudahan
Tiada tempat meletak kereta disediakan.
Internet tanpa wayar boleh didapati di secara percuma.
Maklumat lain
Sarapan
Di hotel Villa Velleron - Guesthouse In A Picturesque Village tetamu dijemput bersarapan penuh yang dihidangkan secara percuma.
Haiwan peliharaan
Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaan.
Bahasa
Bahasa Jerman
Bangunan
Bilangan bilik:6
Nama lama
Villa Velleron
Kalendar harga
Semak ketersediaan dan harga untuk tarikh anda sekarang!
Bilik dan ketersediaan
88 foto
Bilik ratu
-
Saiz bilik:
25 m²
-
Pilihan tempat tidur:1 Katil saiz Raja
-
Pancuran
-
Pemanasan
butiran bilik +
77 foto
Studio raja
-
Saiz bilik:
50 m²
-
Pilihan tempat tidur:1 Katil saiz Raja
-
Pancuran
-
Mesin kopi
butiran bilik +
Maklumat penting tentang Villa Velleron - Guesthouse In A Picturesque Village
| 💵 Harga bilik terendah | 623 MYR |
| 📏 Jarak ke pusat | 100 m |
| ✈️ Jarak ke lapangan terbang | 16.5 km |
| 🧳 Lapangan terbang terdekat | Lapangan Terbang Avignon-Provence, AVN |
Lokasi
Alamat
Alamat telah disalin.
15 Rue Roquette,
Velleron,
Perancis,
84740
,Provence-Alpes-Côte d'Azur
Paparan peta
15 Rue Roquette,
Velleron,
Perancis,
84740
,Provence-Alpes-Côte d'Azur
- Mercu tanda bandar
- Berdekatan
- Restoran
- Hotel berhampiran
Landmark
Luberon Biking Tours
640 m
Gua
The Caves of Thouzon
3.4
km
Ladang
Le Carbet Amazonien
2.2
km
Landmark
Chateau de Thouzon
3.8
km
Gua
grottes de thouzon
3.5
km
Gereja
La Collegiale Notre Dame des Anges
4.4
km
Landmark
Croix Piegros
3.0
km
Landmark
Sorgue
3.4
km
Landmark
Maison Renaissance
4.5
km
Landmark
Waterwheel Circuit
4.5
km
Gereja
Notre-Dame-du-Lac Church
4.1
km
Muzium
Musee de l'Ecole d'Autrefois
3.7
km
Landmark
Porte de l'Horloge
4.2
km
Landmark
Maison Juge
4.2
km
Muzium
Campredon Centre d'art
4.3
km
Landmark
EARL Jean Feraud et Fils
3.6
km
Landmark
Chapelle Saint-Pierre de Thouzon
3.8
km
Landmark
Eglise Sainte-Marie de Thouzon
3.8
km
Landmark
Chateau du Thor
4.3
km
Landmark
O Gre des Vendanges
3.9
km
Landmark
La Maison du Hamac
3.9
km
Landmark
Musee du Jouet et de la Poupee Ancienne
4.4
km
Landmark
Old Town
4.0
km
Landmark
Musee La Filaventure
4.5
km
Landmark
Delta Forme
4.1
km
Landmark
Fresque de la Solidarite
4.1
km
Landmark
retouR De Voyage
4.5
km
Gereja
Eglise Saint-Michel de Velleron
490 m
fraise
230 m
Cimetiere
560 m
Restoran
Pizza Vellano
420 m
Restoran
Le Vietnam
410 m
Restoran
Bar Le Casino
30 m
Restoran
Creperie La Fee Morgane
580 m
Ulasan untuk Villa Velleron - Guesthouse In A Picturesque Village
Menginap di sana?
Kongsi pengalaman anda dengan kami.
SOALAN LAZIM tentang Villa Velleron - Guesthouse In A Picturesque Village
Apakah lapangan terbang yang paling hampir dengan Villa Velleron?
Villa Velleron terletak 20 km jauhnya dari Avignon-Provence.
Adakah sarapan sudah termasuk dalam harga bilik di Villa Velleron?
Ya, sarapan pagi benua disertakan sudah termasuk dalam harga Villa Velleron. Untuk pengesahan butiran, sila hubungi kakitangan hotel.
Berapakah yuran pembatalan yang dikenakan oleh Velleron?
Velleron ini membenarkan pembatalan percuma.
Pada pukul berapa saya boleh mendaftar keluar di Villa Velleron?
Anda boleh mendaftar keluar Villa Velleron dari 08:00 hingga 10:00.
Berapa jauhkah Villa Velleron terletak dari pusat bandar?
Pusat bandar berada 1 km jauhnya dari Villa Velleron.
Berapa kos untuk sarapan pagi di Villa Velleron?
Tetamu Villa Velleron boleh menikmati sarapan secara percuma.
Adakah terdapat internet percuma di Villa Velleron?
Ya, internet ditawarkan secara percuma di Villa Velleron.
Apakah harga tempahan bilik di Velleron?
Harga di Velleron bermula daripada €116.
Bolehkah saya mencari apa-apa pengangkutan awam bersebelahan dengan Villa Velleron?
Ya, terdapat perhentian bas Maison de la Peche sekitar 300 meter jaraknya dari Villa Velleron.